szpital

Województwo Łódzkie oraz Szpital Kopernika w Łodzi zaprasza mieszkańców województwa do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach i badaniach lekarskich w ramach akcji profilaktyki onkologicznej.

Biznes na + baner

Ruszył nabór do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.
 
To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm z naszego regionu jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne. Główną ideą konkursu jest uhonorowanie firm konsekwentnie promujących pozytywny wizerunek łódzkiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej, przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu oraz stanowiących wzór funkcjonowania dla innych.
Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie.

Więcej informacji na stronie:

https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

ciągnik rolniczyKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Celem projektu jest podniesienie świadomości na zagrożenia podczas pracy w gospodarstwie rolnym, a co za tym idzie zmniejszenie liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.

Zgłoszenia można wysyłać do 23 kwietnia 2021 r. Więcej informacji pod nr telefonów: (42) 665 07 13, (43) 823 93 10 oraz (44) 725 64 16.

Komunikat