ciągnik rolniczyKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Celem projektu jest podniesienie świadomości na zagrożenia podczas pracy w gospodarstwie rolnym, a co za tym idzie zmniejszenie liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.

Zgłoszenia można wysyłać do 23 kwietnia 2021 r. Więcej informacji pod nr telefonów: (42) 665 07 13, (43) 823 93 10 oraz (44) 725 64 16.

Komunikat

Informujemy o możliwości skorzystania przez posiadaczy świń z pomocy finansowej, którą można otrzymać na dostosowanie gospodarstw do wymogów bioasekuracji. Więcej informacji na stronie https://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-51-wsparcie-inwestycji-w-srodki-zapobiegawcze-ktorych-celem-jest-ograniczenie-skutkow-prawdopodobnych-klesk-zywiolowych-niekorzystnych-zjawisk-klimatycznych-i-katastrof.html

rodzina gotująca posiłekNarodowy Fundusz Zdrowia przygotował portal internetowy https://diety.nfz.gov.pl/local/diet/login.php, który oferuje bezpłatne plany żywieniowe dla całej rodziny.

Szanowni Mieszkańcy!

Zachęcamy do zarejestrowania się i korzystania z serwisu ePodatki.
Serwis internetowy ePodatki adresowany jest do osób fizycznych, które chcą przeglądać swoje zobowiązania podatkowe oraz z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi wobec gminy.
Korzystanie z usługi jest dla podatnika darmowe – wypełnia on odpowiedni formularz rejestracji, na podstawie którego otrzymuje uprawnienia do przeglądania danych i ich zakresie, a następnie drogą mailową zostaje zaproszony do odebrania haseł, koniecznych do korzystania z usługi ePodatki oraz weryfikacji jego tożsamości.