Zakończył się zasadniczy etap prac związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 2020 – 2030, obejmujący w szczególności przeprowadzenie analiz statystycznych i strategicznych, spotkań warsztatowo-konsultacyjnych z udziałem środowisk lokalnych, moderowanych przez konsultantów zewnętrznych (ekspertów Fundacji Inicjatyw Menedżerskich z Lublina).

Powstał projekt dokumentu, stanowiący efekt prac władz samorządowych gminy, przedstawicieli instytucji publicznych, reprezentantów biznesu, mieszkańców, a także przedstawicieli środowiska pozarządowego i inicjatyw społecznych, którzy zaangażowali się w proces jego tworzenia. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie opinii oraz ewentualnych sugestii zmian w ramach prezentowanego projektu Strategii Rozwoju Gminy Kocierzew Południowy 2020 – 2030 - poprzez wypełnienie i odesłanie formularza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Gromadzenie uwag potrwa do 17 lipca 2020 r. Po zakończeniu procesu i analizie przedstawionych uwag opracowana zostanie finalna wersja dokumentu Strategii.

Do pobrania:

Strategia Rozwoju Gminy

Formularz zgłaszania uwag do projektu Strategii Rozwoju Gminy w Kocierzewie Południowym na lata 2020-2030