Logo Gminy Kocierzew Południowy

Dodatkowa zbórka makulatury

Dodatkowa zbiórka makulatury! ♻️

Informujemy, że do 19 czerwca 2026 r. (piątek) za budynkiem OSP w Kocierzewie Południowym dostępny jest kontener przeznaczony do zbiórki makulatury.

Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z dodatkowej możliwości oddania papieru i wsparcia działań na rzecz ochrony środowiska. 

Przypominamy również, że zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów w Gminie Kocierzew Południowy, odbiór papieru bezpośrednio od mieszkańców odbędzie się 2 lipca 2026 r.

Dziękujemy za zaangażowanie w prawidłową segregację odpadów! ♻️

Plakat zbórka makulatury

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności